Netflix виходить на ігровий ринок

Компанія опублікувала інформацію у своєму фінансовому звіті за другий квартал, яка підтверджує здогадки про створення ігрового сервісу Netflix.

Особливо приємно те, що додавання ігор буде відбуватися без додаткових витрат для передплатників сервісу. При цьому Netflix почне з мобільних ігор.

Тим, хто підписаний на платформу, не потрібно буде платити додаткову плату за доступ до перших ігор. Це зробить ігровий Netflix більш привабливим, ніж рішення конкурентів.

Netflix визнала, що почала експериментувати з більш інтерактивною системою, коли представила такі інтерактивні фільми  як Black Mirror Bandersnatch.

Поки точно невідомо, як буде працювати сервіс. Згідно з повідомленням Bloomberg, сервіс Netflix Games (попередня назва) буде схожим на Xbox Cloud або Stadia.

Гра буде запущена на віддаленому сервері, а користувачі будуть отримувати картинку. При цьому у Netflix немає серверів, оптимізованих для ігор.

Компанія може використовувати схему, аналогічну Apple Arcade, коли гра працює на смартфоні, але при цьому доступ відкривається при наявності передплати.

Варто відзначити, що ще в 2017 році, перед виходом другого сезону серіалу Stranger Things, Netflix випустила безкоштовну гру Stranger Things: The Game для Android і iOS.

А в 2019 році світ побачило продовження для PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, Mac OS і Windows.

Джерело Gizchina
Не пропустіть