Netflix можна буде дивитись безплатно з рекламою. Але не всім

Кількість потокових сервісів, доступних за щомісячною підпискою, таких як Netflix та Disney+, продовжує зростати. Сьогодні багато хто з нас навряд чи може відстежити, скільки ми витрачаємо на ці послуги.

Однак така ситуація має негативний економічний вплив на споживачів. Зростаюча конкуренція та необхідність економити змушує користувачів скорочувати витрати, що призводить до втрати підписників деяких платформ.

Найбільше від цієї тенденції постраждав, безсумнівно, Netflix. Попри майже десятиліття безперервного зростання, Netflix не зміг зупинити нещодавнє скорочення своєї користувацької бази.

У минулому платформа намагалася приборкати це явище, скасувавши спільний доступ до акаунтів. Зараз Netflix працює над повністю безплатним пакетом для залучення користувачів. Ось подробиці…

Netflix прагне повернути користувачів, втрачених через зростання вартості підписки. Серед планів компанії – повністю безплатний пакет з підтримкою реклами. Цікаво, що цей пакет буде доступний не всім.

Netflix запропонує свій безплатний пакет з підтримкою реклами користувачам в Азії та Європі, а не в США. Це вже не перша спроба платформи реалізувати таку ініціативу. Попри позитивні результати попередніх спроб, компанія не продовжила ці проєкти.

Зовсім недавно Netflix запровадив тарифний план з підтримкою реклами під назвою “Стандарт з рекламою”. Цей тарифний план був запущений у липні 2023 року, що збіглося з вилученням найдешевшого тарифного плану без реклами. Однак ця зміна призвела лише до негативних відгуків.

Втім, повністю безплатний тарифний план з підтримкою реклами може бути саме тим рішенням, яке шукає компанія. Як ви знаєте, якість контенту на платформі вже деякий час є “сумнівною”. Тому багато хто вважає, що ціни на підписку не є виправданими.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть