Netflix анонсував анімаційний серіал про Minecraft до 15-річчя гри

Фанати Minecraft, готуйтеся до нових пригод у блочному світі, який ви знаєте і любите. Netflix розробляє анімаційний серіал за мотивами популярної відеогри-пісочниці, в якому будуть представлені нові історії та персонажі.

Деталі сюжету поки що тримаються в таємниці, але Netflix обіцяє оригінальну історію з новими персонажами. Серіал буде створено за допомогою комп’ютерної анімації, а розробляє його канадська студія WildBrain, яка має досвід створення таких улюблених шоу на Netflix, як «Sonic Prime» та «Кармен Сандієго».

Це не єдина адаптація Minecraft на горизонті. Mojang, шведський розробник гри, також працює над фільмом з Warner Bros. та Legendary. Запланований до виходу на екрани 4 квітня 2025 року, фільм матиме зірковий акторський склад, включаючи Джека Блека та Джейсона Момоа.

Новина про серіал на Netflix з’явилася в той час, коли Minecraft святкує своє 15-річчя. Піксельна гра, що вийшла у 2011 році, в якій гравці будують світи з різнокольорових блоків, продовжує розважати понад 140 мільйонів гравців щомісяця по всьому світу.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть