UPG_price_d+m

Netflix анонсував 10 нових мобільних ігор: Паперовий будинок, Тінь і кістка, Katana Zero та інші

Netflix анонсував 10 нових ігор, які незабаром з’являться на стрімінговій платформі. Нові ігри були представлені на Geeked Week, тижневому заході Netflix, де компанія анонсує нові шоу, фільми та ігри. Остання лінійка ігор Netflix включає засновані на популярних шоу, таких як “Паперовий будинок”, а також деякі добре відомі ігри.

Паперовий будинок (Money Heist)

Одне з найпопулярніших шоу Netflix “Паперовий будинок” нарешті отримає власну гру. Вона вийде наступного року, разом зі спін-оффом “Money Heist – Berlin”. Ви гратимете з командою, яка почала пограбування, і від вашого вибору залежатиме результат гри.

Тінь і кістка (Shadow and Bone)

Shadow and Bone: Enter the Fold – ще один популярний серіал Netflix, який отримав власну гру. Вона створена як наративна рольова гра, де ви стаєте головним героєм, коли розгортається історія. Вам доведеться робити вибір за культових персонажів “Тіні та кістки” – Аліну, Джеспера, Стурмхонда та генерала Кірігана. Shadow and Bone: Enter the Fold вже вийшла і тепер доступна для всіх користувачів Netflix.

Аїд (Hades)

Netflix також додає до своєї бібліотеки популярні стрічки. Одна з них – “Аїд”, яка офіційно вийшла у 2020 році, а минулого року було представлено її продовження. Hades – це бродилка в стилі підземелля, де ви граєте за Загрея, принца підземного світу. Ви прокладаєте собі шлях назовні, кидаючи виклик богу мертвих, використовуючи сили різних олімпійських богів. Hades також виходить наступного року.

Katana Zero

Katana Zero вийшла у 2019 році для Switch, Xbox One, Windows та macOS. Тепер вона з’являється на мобільних пристроях для підписників Netflix. Katana Zero дозволяє вам грати за вбивцю з катаною в похмурому мегаполісі, де ви “долаєте протистояння, маніпулюєте середовищем і перемагаєте ворогів”.

Netflix також випустить Braid, ювілейне видання 30 квітня, Death’s Door, The Dragon Prince: Xadia та Chicken Run: Eggstraction наступного року. Окрім Shadow and Bone, Netflix також випустив Oxenfree II: Lost Signals та Slayaway Camp 2: Netflix & Kill, які вже готові до гри в додатку.

Джерело 91mobiles

Не пропустіть