Названо “нові” функції iOS 18, які Apple “запозичила” в Android

Apple представила нову версію iOS 18, і здається, деякі функції вам вже знайомі, якщо ви коли-небудь користувалися Android. Давайте подивимося, що саме перейшло з табору Google до світу iPhone.

Кастомізація та теми

Користувачі iOS довго чекали цього моменту. Тепер ви можете переміщувати іконки та віджети на екрані так, як вам заманеться. Наче це не було звичним для власників Android ще кілька років тому, але тепер і власники iPhone можуть відчути радість від налаштування свого робочого столу.

Планування повідомлень

Завжди мріяли відправити повідомлення у визначений час? Тепер ця функція доступна і в iOS. Так само, як це вже давно працює на Android. Але краще пізно, ніж ніколи.

ШІ-інструменти для редагування фото

ШІ-інструменти для редагування фотографій в iOS 18, такі як Clean Up, тепер дозволяють видаляти небажані об’єкти з фото. Власники Android вже давно користуються подібною функцією Google Magic Eraser. Виглядає, що Apple вирішила не відставати.

Apple Intelligence

Ще одна цікава новинка — Apple Intelligence. Тепер ваш iPhone може резюмувати вебсторінки, чернетки повідомлень та навіть транскрибувати аудіо. Такі функції давно доступні на Google Pixel та Samsung Galaxy, і тепер вони стали доступні й на iOS.

Siri та ChatGPT

Інтеграція з ChatGPT дозволяє Siri давати більш персоналізовані відповіді. Так, схоже на те, що роблять ШІ-помічники на Android, але тепер і на вашому iPhone.

Блокування програм

Нова функція блокування програм у iOS 18 використовує Face ID та паролі для захисту доступу, подібно до Secure Folder на Android. Це дозволяє вам зберігати ваші дані в безпеці, додаючи ще один рівень захисту.

Ці нововведення роблять iPhone більш гнучким та функціональним, наближаючи його до можливостей, якими користуються власники Android вже протягом багатьох років.


Не пропустіть