Названо найкращі смартфони для встановлення аматорських версій Android

LineageOS

На порталі Android Police вийшов матеріал, в якому назвали кращі смартфони для встановлення аматорських версій Android, зокрема LineageOS.

LineageOS – це безкоштовна операційна система з відкритим вихідним кодом, заснованим на Android. У матеріалі Android Police автор вказує лише ті смартфони, які офіційно підтримують Lineage і збірки на базі Android 10.

Огляд починається з бюджетних смартфонів вартістю менше $ 300. Першим у списку згадується Motorola Moto G7. Він побудований на процесорі Snapdragon 632, має 4 ГБ оперативної і 64 ГБ постійної пам’яті.

Далі йде Xiaomi Mi A2. Цей смартфон назвали найкращим варіантом для тих, хто живе за межами США. У нього подібні характеристики, що й у Moto G7, але смартфон Xiaomi пропонує більше пам’яті.

Серед більш дорогих пристроїв автор наводить Asus Zenfone 6. Він працює на потужнішому процесорі – Snapdragon 855, має 6-8 ГБ оперативної пам’яті. Також автор рекомендує OnePlus 7 Pro. Розблокування завантажувача у цього виробника відбувається простіше, ніж у конкурентів.

Джерело Android Police

Не пропустіть