Названо флагманські Android-смартфони, які найбільше схильні до перегрівання

На даний момент основним флагманським чіпсетом на ринку Android-смартфонів є Qualcomm Snapdragon 888, який демонструє явно не найкращі показники в плані нагрівання, через що його часто критикують. Тепер експерти опублікували підбірку смартфонів з цим чіпсетом, що найбільш схильні до перегрівання.

Meizu 18 – 37.2 градуси

Флагманський смартфон компанії Meizu був презентований у березні цього року і, очікувано, отримав флагманський чіпсет Qualcomm Snapdragon 888. Модель демонструє середню температуру чіпсета 37.2 градуси, і це справді високий показник. Вочевидь, тут проблема не лише у чіпсеті, але й у системі охолодження смартфона.

Слід також врахувати, що смартфон важить лише 162 грами, тому система охолодження тут фізично не могла бути масивною. Також слід врахувати, що висока температура спостерігається лише в іграх, а не у щоденних задачах.

Xiaomi Mi 11 Pro – 36.42 градуси

Флагманська модель Xiaomi демонструє майже такі самі показники, як Meizu – середній температурний показник складає 36.42 градуси. Модель отримала достатньо просунуту тришарову систему охолодження, яка, щоправда, не може адекватно виконувати свою задачу.

Ситуація, очікувано, найгірша під час геймінгу – у деяких сценаріях використання температура піднімається аж до 50 градусів, через що Xiaomi Mi 11 Pro явно не можна назвати найкращим вибором для для любителів пограти на смартфонах. У нашій підбірці саме ця модель є найдорожчою і, вочевидь, не найкращою в плані перегрівання.

BlackShark Gaming Phone 4 Pro – 35.65 градусів

У топ-5 по температурних показниках потрапив і BlackShark Gaming Phone 4 Pro, що демонструє середній температурний показник 35.65 градусів. Вочевидь, компанія усвідомлювала, що модель буде демонструвати погані температурні показники, тому презентувала разом з моделлю спеціальний модуль з активним охолодженням.

Найгірший температурний показник демонструється посередині задньої панелі BlackShark Gaming Phone 4 Pro, і це зрозуміло, адже там розташований чіпсет. Достатньо іронічно, що ігровий смартфон демонструє погані показники температури саме в іграх, але цю ситуацію можна виправити, використовуючи зовнішній модуль з активним охолодженням.

Realme GT – 34.11 градусів

Смартфон Realme GT поставляється з системою охолодження Stainless Steel VC Cooling System, яка повинна покращувати відведення тепла, використовуючи сталь. Щоправда, модель все одно має схильність до перегрівання – середня температура складає 34.11 градусів.

Як заявляють у Realme, система охолодження смартфона зменшує температуру чіпсета на 15 градусів, що демонструє нам, що навіть з потужною системою охолодження чіпсет Qualcomm Snapdragon 888 дуже схильний до перегрівань. Щоправда, це все одно не викликає дискомфорту під час використання.

Nubia Red Magic 6

У підбірку потрапив ще один ігровий смартфон – на цей раз це модель від ZTE, Nubia Red Magic 6 Pro, який демонструє температурні показники 33.91 градуси. Цей смартфон оснащений багатошаровою системою охолодження ICE 6.0.

Система охолодження включає фен, камеру випаровування та спеціальні матеріали для кращого відведення тепла. Вочевидь, ця модель вкотре демонструє, що Snapdragon 888 – достатньо “гарячий” чіпсет.


Не пропустіть