Названа дата випуску iPhone без роз’ємів

З чуток, цьогоріч Apple не стане включати до комплектацію iPhone 12 дротові навушники EarPods

Давно ширяться чутки, що Apple хоче випускати смартфони, повністю позбавлені будь-яких портів, роз’ємів і отворів. Надійний інсайдер Fudge у своєму твіттері розповів, коли це може статися.

За словами Fudge, у 2021 році Apple випустить лінійку iPhone 13, до якої увійдуть чотири смартфона без зарядного порту. 3,5-мм виходів для навушників у iPhone немає вже давно – з моменту випуску iPhone 7 чотири роки тому.

Моделі iPhone, які вийдуть у 2020 році, як і раніше отримають порт Lightning. Через рік Apple замінить його, але не на USB Type-C, а на контактну площадку Smart Connector, за допомогою якої до пристрою можна підключати різні аксесуари. Вона ж зможе використовуватися для зарядки, але основним способом передачі енергії на акумулятор стане бездротовоий.

Схоже рішення вже застосовується в кількох моделях iPad: на кришці планшета є магнітні контакти для підключення клавіатурного чохла. Подібний платформа також є у смартфона Essential PH-1: з її допомогою можна підключати VR-камеру або аудіомодуль для більш якісного звуку.

З чуток, цьогоріч Apple не стане включати до комплектацію iPhone 12 дротові навушники EarPods. Не виключено, що тим самим компанія готує користувачів до нововведень 2021 року, коли до її смартфонів неможливо буде підключати навушники з портом Lightning. Презентація лінійки iPhone 12 може затриматися. Традиційно Apple представляє нові смартфони у вересні, але через наслідки пандемії коронавіруса з виробництвом пристроїв можуть виникнути невеликі проблеми.


Джерело Twitter

Не пропустіть