Навіщо бізнесу міграція даних

Під міграцією даних розуміють перенесення інформації з одного цифрового середовища до іншого. AWS Cloud Migration – можливість зручного та оперативного переміщення даних. Мета процесу – мінімізація та запобігання збоїв у роботі бізнесу. Сам процес являє собою комплекс заходів, які враховують планування, безпеку, спосіб, час передачі, зміну даних.

Для чого це бізнесу

Сучасні бізнес-процеси здійснюються в різних цифрових середовищах. Дані підприємства часто зберігаються на різноманітних носіях, пристроях та додатках. Перенести дані в хмару необхідно через декілька причин. Серед основних:

  • мінімізація витрат на зберігання даних;
  • перенесення застарілої інформації в архіви;
  • консолідація всіх наявних ресурсів;
  • централізація процесів;
  • інтеграція даних для проведення аналізу.

Це тільки кілька прикладів, але існують і десятки інших. Наприклад, міграція буде необхідною при передачі прав власності чи для інших цілей. Тобто будь-яке підприємство, незалежно від виду діяльності, зацікавлене в такій можливості.

Перенесення інформації без ризиків

Звісно під час міграції даних необхідно провести попереднє оцінювання можливих ризиків, і взагалі процес потребує максимальної відповідальності. Перш за все необхідно впевнитися в стійкості бізнесу.

Необхідно попередити клієнтів, яких може стосуватися процедура, про проведення технічних робіт. Сам процес краще спланувати на неробочий час, щоб мінімізувати незручності для клієнтів. Наприклад, на період з 0:00 до 5:00 ранку. Клієнтів попереджають через додаток, електронну пошту або застосувавши інші способи.

Під час передачі важливої інформації дотримуються і заходів безпеки. Недопустимо, щоб дані були отримані конкурентами чи іншими особами. Для цього використовується складне шифрування. Попередньо рекомендується протестувати процес. Усі необхідні інструменти для такої складної процедури пропонує AWS Cloud Migration. За допомогою можливостей сервісу кожен може оптимізувати свій бізнес відповідно до найсучасніших стандартів.


Не пропустіть