Наступний планшет OnePlus може з’явитися у другій половині цього року

Схоже, що OnePlus працює над наступним поколінням торішньої версії OnePlus Pad, і є інформація про те, коли ми можемо побачити його на ринку.

Перший OnePlus Pad, за деякими даними, отримає продовження, і очікується, що він вийде на ринок трохи пізніше, ніж перша версія планшета. Однак деталі щодо точної дати виходу або будь-яких специфікацій та особливостей поки що залишаються в таємниці.

Проте Макс Джамбор, відомий інсайдер на X (раніше Twitter), припустив, що OnePlus Pad 2 має дебютувати в другій половині 2024 року. Проте, від цього витоку бракує додаткової інформації про планшет.

Нагадаємо, що оригінальний OnePlus Pad з’явився на полицях магазинів у Китаї під назвою OPPO Pad 2 лише через місяць після його глобального запуску. Тепер велике питання в тому, чи побачимо ми подібний рух з OnePlus Pad 2.

Схрестимо пальці, щоб OnePlus Pad 2 посилив свою гру в тих сферах, де перший планшет не дотягнув, особливо в обчислювальній потужності та загальній продуктивності.

Хоча конкретні технічні характеристики все ще тримаються в таємниці, є один потенційний натяк на OPPO Pad 3. Це важливо, тому що, пам’ятайте, OnePlus Pad – це, по суті, глобальна версія китайського ексклюзиву OPPO Pad 2.

Отже, якщо OnePlus Pad 2 наслідуватиме приклад OPPO Pad 3, є шанс, що він отримає чіпсет Snapdragon 8 Gen 3, як стверджує Digital Chat Station.

Джерело Android Central

Не пропустіть