Наступні годинники Apple зможуть вимірювати рівень глюкози в крові

Мова йде про Watch Series 7.

В Apple Watch Series 7 з’явиться окремий оптичний датчик, який зможе визначати рівень глюкози (цукру) без взяття проб крові. Самі годинники будуть випущені в кінці цього року.

Оскільки додатки для здоров’я є основною перевагою Apple Watch, користувачі давно чекають того моменту, коли компанія з Купертіно розширить їхні медичні можливості. У 2018 році компанія додала в годинник функції ЕКГ, а минулого року можливості Series 6 розширилися датчиком вимірювання насичення крові киснем. Наступний очевидний крок — додавання датчика для вимірювання рівня цукру в крові. У повідомленні ET News стверджується, що смарт-годинник Apple Watch Series 7 отримає цю функцію.

Відповідні патенти вже отримані. Apple сконцентрувалася на забезпеченні максимальної надійності та стабільності роботи нової функції.

Зауважимо, що зараз користувачі Apple Watch можуть купити доступні домашні тестові пристрої, які синхронізуються з iPhone і годинниками, але їхній мінус полягає в тому, що потрібно робити укол. Неінвазивний глюкометр міг би сильно полегшити увесь процес.

Крім Apple, додати в свої годинники можливість вимірювати рівень глюкози планує компанія Samsung — ця функція з’явиться в Galaxy Watch 4.

Джерело ETnews 9to5mac

Не пропустіть