Наступне покоління швидких зарядок зможе заряджати батарею на 80% за 1 хвилину

За останні півтора року максимальна швидкість швидких зарядок в смартфонах виросла не надто сильно, проте сама технологія тепер зустрічається набагато частіше. Якщо не говорити про найбюджетніші моделі, майже у всіх свіжих апаратах є підтримка хоча б 18 Вт зарядки. Найшвидша на сьогоднішній день – 65 Вт зарядка в Oppo Reno Ace. Також Xiaomi погрожує незабаром вивести на ринок смартфон з підтримкою швидкої зарядки потужністю 100 Вт!

Як повідомляють джерела, в Китаї на заході Пекінського університету один з професорів розповів про розробку технології, яка дозволить заряджати смартфон на 80% за 1 хвилину! Правда, ємність акумулятора названа не була, але явно йшлося про якісь незначні за сучасними мірками показники. Потужність при цьому також озвучена не була, але сама по собі потужність до швидкості зарядки має опосередковане відношення, адже завжди вказується пікове значення.

На жаль, нічого конкретного не було сказано і про те, коли ж чекати таку вражаючу технологію в серійних пристроях. Але цікаво те, що насправді частково в деяких смартфонах вона вже присутня. Зокрема, в Huawei P30 Pro і в якихось «інших» моделях. Виявляється, ще у 2014 році технологія, в тому вигляді, в якому вона була на той момент, була «передана» компанії Huawei, отже її плоди ми вже можемо випробувати.

Джерело Weibo

Не пропустіть