Найкращі механічні клавіатури: огляд популярних моделей

Основні переваги механічної клавіатури у порівнянні з мембранними аналогами — простота використання, надійність і довговічність. Чіткий тактильний відгук, якісні механізми кріплення, можливість персоналізації під власні уподобання роблять цей девайс ідеальним помічником для геймерів і офісних працівників. Пропонуємо ознайомитися з рейтингом популярних товарів цієї категорії.

Hator Rockfall TKL 2 Mecha

Завдяки використанню якісної піни з етиленвінілацетату, механічна клавіатура бренду Hator гарантує подвійне шумопоглинання. Внутрішня алюмінієва пластина девайсу усуває надлишкові вібрації під час активного користування приладом. Верхня частина світча виконана з прозорого полікарбонату з використанням лінзи, а контакти клавіш мають покриття з композитного золота. З додаткових переваг моделі — зносостійкі РВТ кейкапи з українськими літерами та яскравим підсвічуванням, вбудована пам’ять, стабілізатори з РОМ-пластику преміальної якості. У комплекті є знімний кабель з роз’ємом Type-A.

A4Tech Bloody S98 Sports

Функціональності механічної клавіатури Bloody S98 Sports з 98 активними клавішами вистачить для потреб професійних геймерів. Час відгуку натискання становить 1 мс, а частота опитування — 1000 Гц. Для додаткового комфорту експлуатації пристрій комплектується знімним дротом з захистом від перекручення. Основні особливості моделі — регульований кут нахилу до 8°, багата комплектація (дріт, 12 запасних перемикачів), якісне 10-режимне RGB-підсвічування з можливістю відтворення 16,8 млн відтінків і вбудована пам’ять обсягом 4 Мб.

Dark Project KD87A PBT Gateron

Один з найкращих представників механічних клавіатур у співвідношенні «ціна/якість». Міцний каркас і надійні перемикачі 87-клавішного пристрою здатні витримувати великі навантаження під час регулярного інтенсивного використання. У конструкції KD87A PBT Gateron використовуються оптико-механічні світчі Gateron Cap Teal зі змащеними пружинами. Головні переваги пристрою — технологія Anti-ghosting (можливість одночасного натискання всіх клавіш), регульоване RGB-підсвічування та якісні стабілізатори.


Не пропустіть