Найбільша зарядна станція Tesla помістить 164 авто. Але китайці давно “переплюнули” Ілона Маска

Компанія Tesla планує побудувати нову гігантську станцію Supercharger, яка матиме достатньо місця та потужності для одночасної зарядки понад 160 електромобілів.

Згідно із заявкою на отримання дозволу на будівництво, величезна станція для зарядки електромобілів буде побудована в окрузі Керн, штат Каліфорнія. Наразі найбільшою у світі зарядною станцією є комплекс Harris Ranch у місті Коалінга, штат Каліфорнія, з 98 місцями для зарядки. Однак новий об’єкт буде майже вдвічі більшим – 164 місця, щоб вмістити кількість електромобілів Tesla та інших марок, що зростає щомісяця.

Tesla побудує 16 довгих заїздів. Вони полегшать зарядку авто, які буксирують причепи. Також кожен паркувальний майданчик буде обладнаний сонячним навісом, який живитиме кілька стаціонарних батарей і, ймовірно, зробить процес заправки електромобілів максимально екологічним. Це також знизить вартість зарядки завдяки зменшенню споживання енергії, отриманої з мережі.

Очікується, що нові зарядні станції відкриються вже наступного року. Зазначимо, що найбільша у світі станція для зарядки електромобілів, розрахована на 637 місць, розташована в китайському місті Шеньчжень.

Джерело insideevs

Не пропустіть