На виставці CES 2024 компанія LG анонсує двоногого розумного робота зі штучним інтелектом у гонитві за будинком з нульовою працею

LG Electronics анонсувала свого новітнього розумного агента зі штучним інтелектом, який прагне до ідеалу будинку з нульовою працею. Новий двоногий розумний ШІ-бот LG здатний розуміти контекст і наміри завдяки технології мультимодального ШІ. Він також оснащений платформою Qualcomm Robotics RB5 для розпізнавання обличчя та голосу. Розумний домашній робот також здатний обробляти природну мову, що підкреслює його роль як універсального домашнього менеджера.

ШІ-помічник розумного будинку LG є частиною лінійки LG на CES 2024, оскільки компанія має намір запустити бота як невід’ємну частину свого бачення будинку з нульовою робочою силою. LG сподівається, що подібні гаджети допоможуть переосмислити майбутнє домашньої автоматизації. Дизайн бота робить його здатним функціонувати як домашній компаньйон.

Це двоногий, двоколісний пристрій з козирком, який може функціонувати як екран. Він має вбудовану камеру, динамік і датчики, які збирають дані по всьому будинку. Розумний ШІ-бот LG позиціонується як рухомий хаб для розумного будинку, але наразі немає конкретики щодо прийнятого стандарту розумного будинку. Очікується, що бот LG підтримуватиме Matter так само, як і звичайний розумний хаб.

ШІ-агент розумного будинку LG пропонує захоплюючі можливості, але в деяких колах існують думки, що це може бути просто дорогий трюк, а не важливий гаджет. Виставка CES 2024 відкриває свої двері 9 січня 2024 року, і ми очікуємо, що під час заходу нам заспівають серенаду під час виступу ШІ-агента LG для розумного будинку. Місце проведення CES 2024 – конференц-центр Лас-Вегаса, США. Інформації про ціни на АІ-агента розумного будинку LG поки що немає.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть