На iPad нарешті з’явився вбудований «Калькулятор», і це ключова зміна в iPadOS 18

Минуло лише 14 років, але Apple нарешті анонсувала власний додаток-калькулятор для iPad. А якщо у вас під рукою є Apple Pencil, він навіть може робити математичні нотатки, дозволяючи вам писати складні рівняння й отримувати рішення в реальному часі. Він навіть підтримує змінні та оновлює результати, коли ви змінюєте вхідні дані. Всі функції Math Notes також підтримуються в додатку “Нотатки”.

До речі, в “Нотатках” з’явився SmartScript – функція, яка покращує ваш почерк за допомогою машинного навчання, роблячи його більш розбірливим, зберігаючи при цьому рукописний стиль.

Apple представляє нову плаваючу панель вкладок, яка знаходиться у верхній частині ваших додатків як ярлик і перетворюється на бічну панель. Ця функція буде доступна як API для розробників і дозволить створювати контекстні меню всередині додатків, полегшить навігацію і дасть можливість шукати документи.

Опції персоналізації домашнього екрана та додатків, а також оновлений додаток «Фотографії» з iOS 18 також прийдуть в iPadOS 18, як і Apple Intelligence для iPad з чипом M1 або новішими. Нові функції штучного інтелекту від Apple включають пріоритезацію повідомлень, можливість узагальнення інформації, створення зображень та оновлений асистент Siri.

Бета-версія iPadOS 18 для розробників запустилася вчора, публічна бета-версія з’явиться наступного місяця, а фінальна версія вийде цієї осені.

Джерело GSMArena

Не пропустіть