Минулорічні флагмани iPhone 12 mini і iPhone 12 за низькими цінами викликали фурор

Як стало відомо, розпродаж минулорічних флагманських смартфонів iPhone 12 mini і iPhone 12 за рекордно низькими цінами привернув величезну увагу жителів і гостей Індії.

Популярний торговий майданчик Flipkart повідомляє, що з моменту початку розпродажу, 3 жовтня, було продано близько 200 000 смартфонів iPhone 12 mini і iPhone 12. Це й не дивно, якщо згадати, за якими цінами пропонуються смартфони в країні.

iPhone 12 mini, який, був випущений в регіоні за стартовою ціною 944 долара, подешевшав до 526 доларів. А iPhone 12 продається за 675 доларів, тоді як стартова ціна телефону складає 1079 доларів. При цьому власники місцевих кредитних карт отримують додаткові знижки.

Flipkart підтвердила, що в ході розпродажу популярністю користувалися не тільки смартфони Apple, але і телефони Realme і Xiaomi, які також доступні з великими знижками. Кожен п’ятий покупець вирішив обміняти свій смартфон на новий під час розпродажу The Big Billion Days.

В ході розпродажу активність покупців значно зросла, крім того, користувачі оформили попередні замовлення на 5 мільйонів нових пристроїв.


Джерело Gizmochina

Не пропустіть