Motorola повернеться в преміум-сегмент з флагманським 5G-смартфоном

Motorola нарешті готова нагадати про себе на ринку флагманських смартфонів

Бренд Motorola пережив вже чимало злетів і падінь. Зараз, під крилом китайського гіганта Lenovo, справи Motorola нарешті пішли на лад.

Бренд уже впевнено заявив про себе в бюджетному і середньому ціновому сегменті зі своїми серіями смартфонів Moto G і Moto One. А тепер компанія вважає, що пора б повернутися і в преміум-сегмент. Це дійсно хороша новина, враховуючи, що останній справжній флагман Motorola під назвою Moto Z2 Force був анонсований майже два роки тому.

Про повернення бренду в преміум-сегмент оголосив Франсуаза ЛаФам (Francoise LaFlamme), глава маркетингового підрозділу Motorola. У бесіді з журналістами CNET він заявив, що компанія готує до виходу флагманський смартфон преміум-класу з підтримкою стільникових мереж 5G.

Це буде перший справжній 5G-смартфон компанії, оскільки випущений до цього Moto Z3, хоч і підтримує роботу в мережах п’ятого покоління, але для цього йому потрібен окремий 5G-мод вартістю близько 350 доларів.

Більше ніяких подробиць про майбутній флагман Motorola поки невідомо, але головний маркетолог бренду натякнув, що в цей раз вони не будуть жертвувати деякими функціями смартфона на догоду більш низькій ціні. Це означає, що майбутній 5G-смартфон Motorola може отримати новітній процесор Qualcomm Snapdragon 800-й серії або один з топовий чіпсетів Samsung Exynos. І при цьому навряд чи він буде дешевим. Є ймовірність, що новий флагман Moto з’явиться лише на деяких ринках, таких як США і Великобританія.


Не пропустіть