Motorola готується представити яскраві навушники Moto Buds та Buds+: що про них відомо

Компанія Motorola, схоже, готова представити на ринку дві пари нових бездротових навушників, які, ймовірно, називатимуться Moto Buds і Moto Buds+. Навушники були показані на високоякісних рендерах, люб’язно наданих інформатором Evan Blass.

Хоча зображення, що просочилися в мережу, не розкривають особливостей навушників, вони демонструють різні варіанти кольорів для кожної моделі.

Очікується, що Moto Buds будуть доступні в чотирьох кольорах: два відтінки синього (темно-синій і світліший відтінок), яскраво-жовтий і кораловий. Moto Buds+, з іншого боку, з’являється у більш обмеженій палітрі чорного та золотого кольорів.

Візуально між двома моделями також є помітна різниця. Moto Buds мають пласку ніжку, в той час як Buds+ мають більш округлу форму, що нагадує OnePlus Buds 3.

Особливо варто відзначити, що Moto Buds+ також має решітку на зовнішній стороні, що дозволяє припустити, що навушники можуть мати режими ANC та прозорості. Однак це лише припущення, засноване на дизайні, оскільки конкретні деталі ще не підтверджені.

Ще одна особливість чорних Moto Buds+ – матове покриття з глянцевим кільцем навколо верхньої частини. Тоді як золота версія має глянцеве покриття знизу.

Крім того, зарядні кейси для моделей Moto Buds виглядають білими, незалежно від кольору навушників. Однак Moto Buds+ можуть випускатися з кейсами, підібраними за кольором.

Хоча витік зображень розкриває дизайн Moto Buds та Buds+, основні деталі, такі як технічні характеристики, ціна та доступність, залишаються в таємниці. Сподіваємось, Motorola незабаром представить Moto Buds та Moto Buds+, розкривши офіційну інформацію про ціну, характеристики та доступність.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть