Молодші iPhone 14 отримають застарілі платформи

Компанія Apple вже восени цього року має презентувати новий модельний ряд iPhone 14, і зараз стало відомо, що у молодших iPhone 14 (не Pro-версіях) буде використовуватись минулорічний флагманський чіпсет Apple A15 Bionic. Нова флагманська платформа Apple A16 Bionic буде використовуватися лише в iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max.

Інсайдери стверджують, що Apple вирішила застосувати таку нову стратегію через ряд причин, у тому числі ріст цін на напівпровідники. На жаль, все вказує на те, що якщо Apple впровадить таку стратегію, то буде дотримуватися її в майбутньому. Через це iPhone, що не мають індекса Pro, перестануть отримувати актуальні на момент виходу флагманські чіпсети.

Варто зазначити, що до цього iPhone Pro та стандартні флагмани в рамках одного модельного ряду могли відрізнятися в плані екранів, акумуляторів, дизайну, камер та інших фішок, але платформа завжди залишалась однаковою. Тим не менше, та сама платформа у різних смартфонах могла мати різну продуктивність, тому ситуація не кардинально нова.

Джерело Gizchina

Не пропустіть