Мобільний оператор Ахметова розпродасть всю мережу, крім київської

“ТриМоб” в 2020 році пустить з молотка і здасть на металобрухт непотрібне обладнання. Про це UBR.ua повідомили в прес-службі “Укртелекому”, який володіє п’ятим за величиною мобільним оператором України.

В кінці 2019 року перший 3G-оператор країни (з 2006 року працював під ТМ Utel – ред.) Повернув державі всі радіочастоти, залишивши за собою тільки столицю.

Метою реорганізації було скорочення витрат на утримання мережі. А також зменшення платежів за радіочастотний ресурс, яким оператор користувався.

“Конкуренція на ринку мобільного зв’язку в присутності великих операторів з істотною ринковою часткою – непросте завдання”, – пояснили в “Укртелекомі”.

Тому там зробили ставку на “віртуалізацію” свого мобільного оператора. “ТриМоб” домовився з Vodafone ( “ВФ Україна”) про національний роумінг для своїх 200 тис. користувачів.

Вилучене з виробничого процесу обладнання компанія демонтує і утилізує. “Цей процес буде тривати протягом першого півріччя поточного року. Частина демонтованого обладнання та інфраструктури реалізована на електронних торгах” , – повідомили в “Укртелекомі”.

Після відключення мережі на тимчасово окупованих територіях Донбасу у “ТриМоб” налічувалося понад 1700 базових станцій. З них залишилося 49 – в Києві – як свідчать дані сервісу Base Station.

Контрольний пакет акцій “Укртелекому” належить групі СКМ бізнесмена Ріната Ахметова.

Джерело UBR.ua
Не пропустіть