Міцніше, ніж здається: складаний смартфон Samsung Galaxy Fold витримав жорсткий тест на міцність

Оновлена ​​версія багатостраждального пристрою виявилася куди надійніше першої.

Складаний смартфон Samsung Galaxy Fold після проблемного першого запуску все-таки надійшов у продаж. Компанія суттєво доопрацювала пристрій, і YouTube-канал JerryRigEverything вирішив це перевірити. Девайс дійсно став міцнішим, хоч і з застереженнями.

Зовнішній 4,6-дюймовий екран подряпати не дуже просто, але можна. Але в цьому плані пристрій тримається приблизно на тому ж рівні, що і більшість інших смартфонів. А ось основний 7,3-дюймовий дисплей, покритий полімерним шаром, виявився далеко не таким міцним: залишити на ньому подряпину можна навіть нігтем.

Пісок і пил все ще легко потрапляють в зазор, утворений шарніром. При цьому Galaxy Fold продовжує працювати як ні в чому не бувало. Пластиковий екран залишається цілий після прямого контакту з вогнем, навіть після кількох спроб.

Якщо згинати смартфон в зворотну сторону – навіть досить довгий час, – то екран не ламається. Корпус лише злегка тріскається в тому місці, де розташована антена.

В ході тесту ведучий зачепив верхню частину екрану Galaxy Fold ножем, через що окрема область перестала реагувати на дотики. Якщо не брати до уваги цього, то пристрій продовжив функціонувати без змін.


Не пропустіть