Мінцифри випустило електронний довідник державних послуг та анонсувало реформу реєстрів

В кінці квітня команда розробників Diia Company Мінцири анонсувала створення єдиного онлайн-реєстру адміністративних послуг (по-простому – електронний довідник державних послуг), та пообіцяла випустити його найближчим часом. Буквально сьогодні й відбувся запуск.

Як і очікувалось, новий сервіс розширив інструментарій “Дії”, і вже доступний за адресою https://registry.diia.gov.ua/. В ньому зібрана вся основна інформація щодо вартості, термінів надання, необхідних документів, поставників і т.д. про всі державні послуги. Завдяки довіднику можна дізнатися, як отримати ту чи іншу послугу, а також всі деталі про неї. Процес значно полегшений можливістю пошуку.

Поки довідник державних послуг доступний в тестовому режимі й наповнений не повністю. Розробники зазначили, що працюють над наповненням реєстру, але точна дата поки невідома.

Також зараз Мінцифри реформує реєстри. Утримання одного реєстра – це близько 20 мільйонів гривень на рік, а цих реєстрів понад 350. Завдяки сайту “Дія” поки можна отримати свої дані з 5 реєстрів. Поки конкретної програми реформування реєстрів Мінцифри не презентувало.

Не пропустіть