Мінцифри пропонує винагороду за злом додатку “Дія”

Міністерство цифрової трансформації сьогодні розпочало конкурс пошуку багів, у якому так звані “білі” хакери повинні шукати програмні недоліки мобільного додатку “Дія”. Переможцям пообіцяли мільйон гривень, або 35 тисяч доларів. Конкурс буде проводитися в рамках платформи Bugcrowd протягом тижня, до 15 грудня.

Слід розуміти, що виплата буде становити не обов’язково 35 тисяч доларів – вона буде встановлюватися в залежності від серйозності програмного недоліку. В залежності від складності оплата буде становити до 3.5 тисяч доларів при знаходженні найбільш серйозних проблем, до 1.2 тисячі за менш серйозні, до 600 доларів за ще менш серйозні, і до 250 доларів за найменш серйозні. Нагороду обіцяють виплатити всім учасникам, які виявлять якийсь програмний недолік.

У Міністерстві вже заявили, що у хакерів буде доступ до копії додатку, але не буде можливості отримати дані з державних реєстрів та інших інформаційних систем. Конкурс проводиться спільно з Агентством США по міжнародному розвитку USAID в рамках програми “Кібербезпека критично важливої інфраструктури України”.Не пропустіть