Міні-ПК Asus ExpertCenter PN65 з процесорами Intel Core Ultra та підтримкою до 96 ГБ оперативної пам’яті надійшов у продаж

Після презентації міні-ПК ExpertCenter PN65 на початку цього року на виставці CES, компанія Asus випустила ці комп’ютери в Китаї. Asus ExpertCenter – це лінійка настільних комп’ютерів, призначених для бізнесу, ключовими перевагами яких є надійність та безпека.

ExpertCenter PN65 – це новий міні-ПК в лінійці ExpertCenter, оснащений новітніми процесорами Intel Core Ultra. Цей компактний настільний комп’ютер доступний у двох конфігураціях: з процесором Intel Core Ultra 5 125H за ціною 5 199 китайських юанів (719 доларів США) та з процесором Core Ultra 7 155H за ціною 6 199 китайських юанів (857 доларів США).

Оновлення PN65 включають більш потужні процесори та графіку Intel Arc Graphics, що підвищує його продуктивність і робить його більш придатним для додатків, керованих штучним інтелектом. Він також підтримує вражаючий обсяг пам’яті – до 96 ГБ DDR5-5600.

З точки зору можливостей підключення, PN65 вирізняється різноманітністю портів, включаючи USB, HDMI, DisplayPort, COM і VGA, а також можливістю підключення до чотирьох 4K-дисплеїв одночасно з частотою 60 Гц.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть