Мільярд доларів збитків. Китайський розробник судиться з Apple через Siri

Китайська компанія Shanghai Zhizhen Intelligent Network Technology, також відома як Xiao-i, яка спеціалізується на штучному інтелекті, подала позов проти Apple зі звинуваченням у порушенні їЇ патентів.

Shanghai Zhizhen повідомила у соціальній мережі, що зажадала в позові у якості компенсації збитку 10 млрд юанів ($ 1,43 млрд), а також, щоб Apple припинила виробництво, використання, продаж та імпорт продуктів, які порушують її патенти.

Shanghai Zhizhen заявила, що технологія розпізнавання голосу, яка використовується для функціонування інтелектуального асистента Apple, Siri, порушує патент, заявку на реєстрацію якого вона подала у 2004 році, і який вона отримала в 2009 році.

Судове протистояння двох компаній продовжується вже майже десять років. Вперше Shanghai Zhizhen подала до суду на Apple за порушення патентних прав у 2012 році. Позов стосувався порушення авторських прав на технологію розпізнавання голосу. У липні Верховний народний суд КНР своєю постановою підтвердив дійсність патенту Shanghai Zhizhen.

У разі перемоги Shanghai Zhizhen американському технологічному гіганту доведеться відмовитися від продажів багатьох своїх продуктів на одному з найбільших у світі ринків.

Джерело Фокус
Не пропустіть