Microsoft запустила сервіс Project xCloud для хмарного геймінгу

Компанія Microsoft сьогодні запустила бета-тестування свого хмарного ігрового сервісу Project xCloud. У бета-режимі він пробуде до 11 вересня, а вже 15 вересня відбудеться повноцінний запуск. Хоча Project xCloud є окремим і дуже важливим для Microsoft продуктом, виходить він не самостійно, а в рамках підписки Xbox Game Pass Ultimate. Нагадаємо, що Xbox Game Pass – це послуга, яка надається за попередньою оплатою, яка дає користувачам доступ до великого каталогу ігор. Xbox Game Pass Ultimate – це те ж саме, але з додатковими функціями Xbox Live Gold.

Користувачі Xbox Game Pass і Xbox Game Pass Ultimate можуть грати в будь-які ігри з доступного каталогу, оплачуючи виключно щомісячну передплату. У разі Xbox Game Pass Ultimate це коштує 15 доларів на місяць. Можна сказати, що це Netflix зі світу відеоігор. А Project xCloud – це Netflix зі світу ігор, тільки у вигляді хмарного сервісу. Це перший ігровий потоковий сервіс, який надає доступ до великого каталогу ігор, а гравець оплачує лише підписку. У всіх інших подібних сервісів додатково потрібно купувати гри.

Головна перевага у тому, що Project xCloud стає частиною Xbox Game Pass Ultimate без подорожчання останнього. Тобто ті, хто і раніше користувався сервісом Microsoft, отримають значний бонус у вигляді можливості грати практично на будь-якому пристрої де завгодно, де є нормальний інтернет. Щоправда, користувачів iOS це не стосується – Apple не допускає в App Store подібні продукти.

Джерело Engadget
Не пропустіть