Microsoft заблокувала оновлення для Windows 7

Компанія Microsoft заблокувала установку підписаних сертифікатами SHA-2 оновлень для Windows 7 і Windows Server 2008 R2 на комп’ютерах з рішеннями безпеки Symantec і Norton. Блокування пов’язані з тим, що антивіруси видаляють оновлення під час їх установки, через що Windows не запускається.

Протягом декількох останніх місяців Microsoft регулярно оновлювала свій бюлетень підтримки, нагадуючи компаніям і користувачам про відмову від оновлень, підписаних за допомогою SHA-1, і перехід на SHA-2.

Починаючи з вівторка, 13 серпня, на ПК під управлінням Windows 7 SP1 і Windows Server 2008 R2 SP1 будуть встановлюватися оновлення, підписані тільки цифровими сертифікатами SHA-2. Перехід на даний алгоритм обумовлений небезпекою використовувався SHA-1. Проте, через перехід на SHA-2 рішення безпеки Symantec і Norton почали блокувати або видаляти оновлення KB4512506 і KB4512486 в процесі їх установки, і системи перестали завантажуватися.

В якості запобіжного заходу Microsoft тимчасово заблокувала оновлення для Windows 7 і Windows Server 2008 R2 до тих пір, поки Symantec не вирішить проблему. Згідно з повідомленням Symantec, виправлення буде доступно з виходом наступних версій продуктів.


Не пропустіть