Microsoft представила нову платформу змішаної реальності Mesh

Компанія Microsoft представила нову платформу Mesh для взаємодії в змішаній реальності. Вона дозволить розробникам легко створювати додатки для міжплатформених віддалених зустрічей.

Mesh, що працює на базі хмари Microsoft Azure, — не просто додаток, а платформа, яку інші розробники можуть використовувати для створення ПЗ, що пропонуватимуть віддалену співпрацю нового рівня. Якщо після карантину компанії дозволять своїм співробітникам працювати віддалено, що на думку більшості і відбудеться, Microsoft стане компанією, яка виведе нас за рамки відеочатів Zoom і покаже, що таке голографічний досвід. В компанії стверджують, що до цього може приєднатися кожен.

«Ми не тільки зможемо обмінюватися голограмами, а й зможемо робити це таким чином, щоб у нас була свобода дій, — сказав представник компанії під час віртуальної зустрічі. — Ми можемо створити такий досвід, коли, незважаючи на те, що ми фізично знаходимося далеко один від одного, здається, що ми знаходимося в одній кімнаті».

Microsoft Mesh дозволить командам проводити спільні зустрічі, здійснювати сеанси віртуального проектування, а також вчитися і просто спілкуватися, розповіли в Microsoft.

Спочатку люди будуть представлені у вигляді аватара, за допомогою якого можна виражати емоції. Згодом в системі з’явиться можливість використовувати голограми в режимі реального часу.

Платформа Mesh буде доступна на різних пристроях, зокрема гарнітурі HoloLens 2, а також на більшості гарнітур віртуальної реальності, планшетах, смартфонах і ПК.

В майбутньому Microsoft планує інтегрувати технологію в Microsoft Teams і Dynamics 365.

Джерело engadget
Не пропустіть