Microsoft OneDrive нарешті отримує функцію, яка була доступна в Google Диску роками

Існує багато хмарних сховищ і сервісів для обміну файлами, але більшість людей користуються рішеннями від Apple, Google і Microsoft для своїх щоденних потреб. Apple iCloud, Google Drive та Microsoft OneDrive виконують однакові загальні функції, але є невеликі відмінності у функціях та підходах. Microsoft оновила OneDrive, додавши до нього можливості роботи в режимі офлайн, які вже кілька років є у конкуруючого Google Drive.

Як оголосила Microsoft, вебверсія OneDrive отримує офлайн-режим. Цей режим дозволить вам використовувати OneDrive у вашому улюбленому браузері, навіть якщо у вас немає підключення до інтернету. Офлайн-режим розгортається по всьому світу для робочих і шкільних користувачів OneDrive.

Очікувано, спочатку потрібно позначити файли й теки як доступні для автономного доступу. Після цього ви зможете отримати доступ до цих файлів, навіть якщо у вас немає підключення до інтернету. Ви також можете звільнити місце в локальному сховищі, зробивши локальні файли й теки доступними в інтернеті безпосередньо з вебверсії OneDrive. Обидві дії раніше були доступні за допомогою Провідника файлів на ПК з Windows і Finder на Mac, але тепер їх можна виконати безпосередньо зі сховища OneDrive у браузері.

Корпорація Майкрософт стверджує, що в автономному режимі OneDrive дозволяє відкривати та взаємодіяти з поданнями “Домашня сторінка”, “Мої файли”, “Спільний доступ”, “Вибране”, “Люди” і “Наради” OneDrive. Ви можете переглядати теки, імена файлів і метадані. Ви також можете використовувати подання “Мої файли” для перейменування, сортування, переміщення та копіювання файлів, хоча очікується, що зміни будуть синхронізовані з OneDrive, коли ви відновите підключення до інтернету.

Google Диск має подібну функціональність вже кілька років. Ви можете вибрати опцію “зробити файл доступним в автономному режимі”, щоб отримати доступ до файлу без підключення до інтернету в майбутньому. Така функціональність вимагає трохи передбачливості, але вона допоможе вам легко працювати в гібридному (онлайн-офлайн) середовищі.

Джерело Android Authoruty

Не пропустіть