Microsoft, Nintendo і Sony будуть співпрацювати, щоб зробити ігри більш безпечними

Компанії Microsoft, Nintendo і Sony відклали свої розбіжності і конкуренцію, оголосивши про співпрацю для поліпшення онлайн-ігор. Компанії сформулювали набір загальних принципів більш безпечної гри.

Нові принципи охоплюють три різні напрямки — профілактику, партнерство і відповідальність. Три компанії пообіцяли запропонувати нові інструменти, такі як індивідуальне налаштування, прості у використанні інструменти безпеки, кодекси поведінки та системи, які допоможуть запобігти зловживанню до того, як воно відбудеться.

Компанії також оголосили про співпрацю з урядом, правоохоронними органами та галузевими партнерами (такими як рейтингові комісії) . Вони вважають, що ненависті, переслідуванням і експлуатації молодих гравців «немає місця в іграх».

Ігрові гіганти хочуть спростити процес відправки повідомлень про зловживання. Компанії також заявили, що вони будуть відповідати на всі «законні запити» правоохоронних органів. Крім того, батьки молодих геймерів отримають більше можливостей для кращого контролю за дітьми.

Це не обов’язково призведе до яких-небудь істотних змін в стратегії будь-якої з компаній. Ні для кого не секрет, що Microsoft, Nintendo і Sony пропонують різні форми батьківського контролю, а також мають різні політики протидії зловживанню. Однак звід загальних правил може зменшити невідповідності.

Джерело engadget

Не пропустіть