Месенджер WhatsApp тільки зараз дозволив створювати канали

Проте, саме WhatsApp зберігає за собою позицію самого популярного месенджера сучасності.

Канали є і у Viber, і у Telegram. Їх головного конкурента вже давно звинувачували в тому, що месенджер буквально позаду планети всієї, адже так і не вводив функцію зі створення каналів, яка істотно збільшує комфорт користувачів і їх залученість в месенджер. Аудиторія WhatsApp, проте, досягає 1,6 мільярда користувачів.

Тепер популярний додаток не просто дозволяє листуватися з ким завгодно, але також воно планує повторити досягнення Telegram і, по суті, перетворитися в інформаційний майданчик. Для створення каналу користувачеві спочатку необхідно створити груповий чат, а після цього в настройках активувати спеціальну опцію, яка робить користувача адміністратором.

Слідом за цим, вже в новій «посади», користувач активує в графі відправка, яка розташовується в настройках, варіант «Тільки адміністратори». Після цього канал створений.

WhatsApp планують незабаром удосконалити цю функцію і ввести її в бізнес-управління, щоб керівництво змогло доносити до підлеглих інформацію, яка не вимагає від них зворотного зв’язку.


Не пропустіть