Меню Пуск Windows 10 отримує візуальне оновлення

Microsoft тестує нове меню «Пуск» з частково прозорим фоном і без кольорових задніх панелей.

Microsoft представила нову тестову збірку своєї операційної системи – Windows 10 Insider Preview Build 20161. У ній розробники переробили меню “Пуск”, щоб воно виглядало більш зрозуміло.

Інсайдери в Dev Channel, які отримали доступ до оновленого меню, показали, що розробники відмовилися від «живих» плиток на користь іконок додатків в стилі Fluent Design і віджетів з однорідним і частково прозорим фоном. Користувачі також можуть застосувати бажаний колір акценту до зміненої рамки запуску і плиток, перейшовши в «Пуск, панель завдань і центр дій» в розділі «Колір» в налаштуваннях.

Інсайдери також повідомили про додання функції, яка відображає всі відкриті вкладки на одній панелі простим натисканням Alt + TAB. Крім того, Microsoft змінює налаштування за замовчуванням для пристроїв 2-в-1, щоб користувачі автоматично переключалися в режим планшетного ПК з розширеними можливостями сенсорного управління при від’єднанні клавіатури.

Варто також відзначити, що Microsoft офіційно замінила Insider Rings на Channels, що спростило вибір групи, до якої тестувальники хочуть приєднатися.

Технічний гігант також надав всім користувачам Windows 10 одну з найбільш затребуваних функцій: графічний режим для калькулятора. Microsoft, яка почала тестування графічного режиму раніше цього року, заявила, що вона сподівається, що зможе «дати студентам можливість вивчати математику, покращуючи їх концептуальне розуміння і ставлення до математики».


Джерело engadget

Не пропустіть