MediaTek представив процесори Helio G90 для геймерських смартфонів (відео)

За характеристиками вони поступаються аналогам від Qualcomm, але в новинці використовуються більш новітні технології

Компанія MediaTek вирішила не поступатися ринком геймерських смартфонів своєму головному конкуренту в особі Qualcomm, анонсувавши нову серію процесорів – Helio G90. У неї входять моделі G90 і G90T, але відмінності між ними невідомі (як і деякі технічні характеристики).

MediaTek Helio G90 і G90T отримали 8 ядер (Cortex-A76 і Cortex-A55) з тактовою частотою до 2,05 ГГц і графічний прискорювач Mali-G76 3EEMC4 з частотою до 800 МГц. Яким чином розбиті ядра – невідомо. Чіпсети підтримують до 10 ГБ оперативної пам’яті типу LPDDR4x з частотою 2 133 МГц і камеру з роздільною здатністю до 64 Мп або менше (або подвійну до 24 + 16 Мп). З огляду на порівняно низьку тактову частоту і підтримку «лише» 10 ГБ оперативної пам’яті (вже випускають смартфони з 12 ГБ ОЗУ), нові процесори від MediaTek навряд чи будуть серйозними конкурентами флагманам Qualcomm.

Втім при розробці новинок MediaTek сконцентрувалася не тільки на характеристиках, але і на спеціальних технологіях для геймерів: чіпсети вміють автоматично задіяти Wi-Fi і LTE для підвищення стабільності зв’язку, а також підключатися до мереж Wi-Fi з частотою 2,4 і 5 ГГц одночасно . До того ж, процесори підтримують технологію HyperEngine, яка скорочує затримки сенсорного дисплея.

Коли дебютують пристрої з MediaTek Helio G90 і G90T – невідомо. З огляду на, що дата не оголошена і деякі технічні характеристики не розкриті, можна припустити, що це відбудеться не скоро.


Не пропустіть