Майже половина всіх власників iPhone хоче перейти на нові моделі 2018 року

Аналітики Loup Ventures впевнені в тому, що майже половина всіх власників iPhone планують придбати нові яблучні смартфони, які компанія Apple покаже вже через кілька тижнів. До такого висновку експерти прийшли, провівши опитування декількох сотень чоловік і оцінивши переваги користувачів.

Примітно, що в порівнянні з минулим роком користувальницький інтерес до яблучним новинок виріс майже вдвічі. Фактично, ці дані підтверджують прогнози інших аналітиків, які повідомляли про те, що нові iPhone допоможуть Apple встановити черговий рекорд продажів.

Однак експерти Loup Ventures також відзначають, що далеко не всі користувачі дивляться на майбутні новинки. Деяким цікаві минулорічні моделі. Зокрема, iPhone X. Після виходу нових смартфонів ціна на «ювілейний» флагман повинна трохи знизитися, що зробить його більш привабливим в очах потенційних споживачів.

Нагадаємо, що вже через кілька тижнів компанія Apple повинна буде показати відразу три нових iPhone. При цьому серед новинок буде як відносно недорога 6,1-дюймова модель з LCD екраном, так і найбільший яблучний смартфон з екраном з діагоналлю 6,5 дюймів.


Не пропустіть