UPG_price_d+m

Майбутнє уже поряд: Motorola показала смартфон, який можна носити на руці

На інноваційній конференції Lenovo, яка відбулася сьогодні, Motorola презентувала концепт свого нового смартфона. Завдяки гнучкому екрану цей пристрій може змінювати форму корпусу.

Новий мобільний телефон матиме FHD+ дисплей, який можна гнути відповідно до потреб користувача. Пристрій має різні режими використання, включаючи стандартний телефонний режим, режим носіння на зап’ясті та стоячий режим.

У звичайному режимі на 6,9-дюймовому екрані телефону відображаються Android-додатки, як на будь-якому іншому смартфоні. У вертикальному режимі розмір екрана зменшується до 4,6 дюйма, що дозволяє використовувати пристрій як настільний годинник.

Хоча є можливість носити пристрій на зап’ясті, як годинник, ефективність такого носіння поки що залишається питанням. Ймовірно, це лише демонстрація можливостей пристрою.

Крім цього концептуального смартфона компанія Motorola повідомила, що розробляє генеративну модель штучного інтелекту. ШІ дасть користувачам можливість наділяти смартфон індивідуальним стилем.

Джерело Мydrivers

Не пропустіть