Майбутня гра Valve «Deadlock» обіцяє стати такою ж знаковою, як Counter-Strike та Dota

Шанувальники Valve нарешті отримають ще одну причину бути надзвичайно щасливими, якщо це не Half-Life 3. Витік інформації потенційно розкрив наступну велику конкурентну багатокористувацьку гру Valve: Deadlock.

Витік ігрового процесу, опублікований @PlayerIGN у Twitter, дає змогу зазирнути у цей шутер від третьої особи з режимом 6v6. За словами відомого ентузіаста Valve Тайлера Маквікера (Tyler McVicker), сотні гравців вже тестують Deadlock на етапі закритого альфа-тестування, що свідчить про те, що гра знаходиться на стадії розробки.

Маквікер позиціонує Deadlock як наступну велику конкурентну гру Valve, яка має на меті стати такою ж впливовою, як Counter-Strike чи Dota. Він описує її як рівневий шутер на основі героя з акцентом на індивідуальну майстерність, що потенційно включає в себе елементи, які зробили попередні ігри Valve успішними. Ми також бачимо проблиски кастомізації персонажів: у відео демонструється екран вибору з 19 героями, якими можна грати.

Маквікер додає, що розробка Deadlock розпочалася у 2018 році та включає механіку захисту вежі в унікальне поєднання фентезі та стімпанк-естетики.

Хоча витік дає уявлення про те, що може запропонувати Deadlock, важливо пам’ятати, що гра, ймовірно, все ще перебуває на ранніх стадіях. Слідкуйте за офіційними анонсами від Valve, щоб дізнатися більше про Deadlock та її потенційну дату виходу.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть