Майбутній складаний телефон Vivo X Fold 3 буде найлегшим і найтоншим в історії. iPhone 15 Pro Max та Samsung Galaxy S24 Ultra пасуть задніх

Vivo анонсує серію складних телефонів Vivo X Fold 3 26 березня в Китаї. Нові складні телефони вважаються великим проривом, оскільки вони будуть легшими, ніж деякі популярні смартфони у формі звичайного моноблока. Кілька технічних блогерів у Китаї поділилися інформацією про розміри та вагу смартфонів серії X Fold 3.

Технологічні блогери в Китаї виявили, що Vivo X Fold 3 Pro, який, за чутками, оснащений чипсетом Snapdragon 8 Gen 3, матиме товщину 11,2 мм у складеному стані. У розкладеному стані пристрій матиме розмір 5,2 мм. Вага пристрою становить 236 грамів.

З іншого боку, очікується, що Vivo X-Fold 3 дебютує як найлегший пристрій в історії складних телефонів. Пристрій важить лише 219 грамів, що робить його легшим за iPhone 15 Pro Max (221 грам) та Samsung Galaxy S24 Ultra (232 грами).

Складаний телефон на базі Snapdragon 8 Gen 2 має тонкий профіль 4,65 мм у розкладеному стані. Таким чином, виходить, що він буде тоншим за Vivo X5 Max, який наразі є найтоншим смартфоном у світі з товщиною 5,1 мм. У складеному стані пристрій має товщину 10,2 мм.

Наразі Honor Magic V2 є найтоншим і найлегшим пристроєм, коли мова йде про складні телефони з горизонтальним складанням. Анонсований у липні 2023 року, V2 має товщину 4,7 мм у розкладеному стані та 9,9 мм у складеному. Він важить лише 231 грам.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть