Liki24.com продовжив роботу в Україні

У сервісі Liki24.com повідомили про те, що доставка медичних препаратів по всій території України була відновлена. Для забезпечення населення ліками при теперішніх умовах, коли попит підвищений, а окремі препарати не доступні в достатній кількості, Liki24.com зайнявся створенням логістичного центру, що розташований у місті Хмельницький.

Замовлення майже 16000 товарів можливе з використанням сайту чи мобільного застосунку для Android та iOS. Адресна доставка доступна у таких містах: Київ, Вінниця, Дніпро, Кам’янське, Кропивницький, Львів, Полтава, Кременчук, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Чернівці, Кривий Ріг, Черкаси, Обухів, Ужгород, Івано-Франківськ та Одеса.

Сервіс Liki24.com також передбачає можливість отримання гуманітарної допомоги. Соціальна добірка має європейські товари, передані в рамках гуманітарної допомоги: від знеболювальних і антисептиків до вітамінів та предметів гігієни. Вже більше 60 тисяч упаковок медикаментів доставили тисячам українців у багатьох областях.

Джерело Liki24

Не пропустіть