Lenovo готує свій перший планшет з підтримкою 5G

Компанія Lenovo офіційно підтвердила вихід нових Android-планшетів YOGA Pad Pro та Xiaoxin Pad Plus. Характеристики першої моделі вже були відомі завдяки витокам інсайдерських даних, а зараз стали відомі подробиці і щодо другого девайса. Згідно з інсайдерською інформацією, модель стане першим планшетом Lenovo з підтримкою роботи в мережах п’ятого покоління.

За роботу відповідальний чіпсет Qualcomm Snapdragon 750G, діагональ дисплея складе 11 дюймів. Крім цього, стали відомі характеристики дисплея Lenovo YOGA Pad Pro – модель отримає дисплей з діагоналлю 13 дюймів, роздільна здатність складе 2160 х 1350 пікселів, у дисплеї є виріз під фронтальну камеру. За роботу цієї моделі буде відповідальний значно потужніший Qualcomm Snapdragon 870.

Згідно з попередніми даними, Lenovo Xiaoxin Pad Plus працюватиме під управлінням операційної системи Android 11 з оболонкою ZUI 12.5. Є також інформація про те, що Lenovo YOGA Pad Pro вийде на міжнародному ринку Lenovo YOGA Tab 13, а Lenovo Xiaoxin Pad Plus вийде, як частина модельного ряду Lenovo Tab P11.

Крім цих двох планшетів, компанія Lenovo повинна презентувати девайс на Windows формату 2-в-1, яка отримає назву Lenovo YOGA Duet 2021. На даний момент характеристики невідомі, але очікується, що презентація новинок може пройти в один час.

Не пропустіть