Lenovo анонсувала ThinkStation P8 на базі процесорів AMD Ryzen Threadripper PRO 7000 серії WX і відеокарт NVIDIA RTX

Компанія Lenovo анонсувала нову робочу станцію ThinkStation™ P8 на базі процесорів AMD Ryzen™ Threadripper™ PRO 7000 серії WX і графічних процесорів NVIDIA® RTX™. Розроблена для забезпечення високої продуктивності, надійності та гнучкості для професіоналів, які вимагають від своїх робочих станцій найкращого, ThinkStation P8 ґрунтується на успіху відзначеної нагородами моделі P620 — першої у світі робочої станції на базі процесорів AMD Ryzen Threadripper PRO. Завдяки оптимізованому тепловому дизайну в універсальному корпусі, натхненному Aston Martin, ThinkStation P8 поєднує надійність, клієнтський досвід та інновації Lenovo з проривною обчислювальною архітектурою від AMD та NVIDIA®. ThinkStation P8 встановлює високі стандарти для інтенсивних робочих навантажень у різних сегментах, зосереджених на гнучкості робочого процесу та спрямованих на результат.

“У Lenovo ми розуміємо, що нашим клієнтам потрібні високоякісні робочі станції, які можуть адаптуватися до їхніх мінливих і різноманітних потреб. Саме тому ми співпрацювали з AMD та NVIDIA, щоб створити ThinkStation P8 — робочу станцію, яка поєднує в собі потужність, гнучкість та функції корпоративного рівня, — коментує Роб Херман (Rob Herman), віцепрезидент і генеральний директор підрозділу робочих станцій компанії Lenovo. — ThinkStation P8 забезпечує високу продуктивність і масштабованість незалежно від того, чи потрібно запускати складні симуляції, відтворювати приголомшливі візуальні ефекти або розробляти найсучасніші програми ШІ — вона впорається з будь-яким завданням. Завдяки сертифікаціям, системам безпеки та підтримці від Lenovo ви можете бути впевнені, що ThinkStation P8 перевершить усі ваші очікування”.

Гнучкі та універсальні галузеві рішення ThinkStation P8

Фахівці в таких галузях, як архітектура, інженерія, медіа та розваги, охорона здоров’я, освіта та дослідження, знають, що потужна і надійна робоча станція має вирішальне значення для успіху в бізнесі. Робота зі складними та вимогливими завданнями, від потоків даних до графічних додатків у реальному часі або розробки моделей ШІ, є невіддільною частиною цих галузей. Користувачі покладаються на висококонфігуровані передові рішення для робочих станцій, які дають їм змогу розширити межі продуктивності, творчості та інновацій. ThinkStation P8 — це робоча станція, створена для найскладніших навантажень. Покращена теплова конструкція, розроблена у співпраці з Aston Martin, дозволяє користувачам використовувати потужні процесори AMD і професійні відеокарти NVIDIA RTX швидше та довше, що робить P8 чудовим рішенням для роботи зі складними робочими потоками.

Станцію оснастили новітніми процесорами AMD Ryzen Threadripper PRO 7000 серії WX, побудованими на провідній 5-нм архітектурі “Zen 4” з 96 ядрами та 192 потоками. Lenovo ThinkStation P8 чудово працює у високоінтенсивних середовищах, таких як робочі процеси інформаційного моделювання будівель (BIM), проєкти розробки ПЗ або управління життєвим циклом продукту. Нове витончене і міцне шасі оптимізували для установки в стійку та додали більші блоки живлення з рейтингом Platinum, що забезпечують більші можливості до розширення. Наприклад, станція може підтримувати до трьох графічних процесорів NVIDIA RTX 6000 покоління Ada, щоб скоротити час завершення роботи у вимогливих графічних програмах, які працюють з трасуванням променів у реальному часі або рендерингом відео, моделюванням або автоматизованим проєктуванням. Об’єднана потужність також відкриває нові можливості для захоплюючих середовищ, включаючи цифрові світи, створення AR/VR контенту та розробку передових моделей ШІ.

“Ми раді оснащувати новітні робочі станції ThinkStation P8 нашими передовими процесорами AMD Ryzen Threadripper PRO 7000 серії WX, щоб забезпечити провідну продуктивність і пропускну здатність для подолання все більш складних робочих процесів, — сказав Джейсон Банта (Jason Banta), корпоративний віцепрезидент та генеральний менеджер клієнтського OEM-виробництва AMD. — Архітектори, інженери, художники та розробники моделей ШІ оцінять потужність, гнучкість і надійність ThinkStation P8 із процесорами AMD”.

“Lenovo ThinkStation P620 з технологією AMD Threadripper PRO за останні два роки повністю змінила наші робочі процеси в галузі 3D-анімації та розробки, — говорить Білл Баллоу (Bill Ballew), технічний директор DreamWorks Animation. “Ми з нетерпінням чекаємо на значно швидші ітерації завдяки підвищеній продуктивності з новою робочою станцією ThinkStation P8 на базі AMD Threadripper PRO 7000 серії WX у наступному році”.

ШІ для підприємства

Розвиток робочих процесів, пов’язаних з наукою про дані та генеративним ШІ, все більше залежить від потужних компонентів центрального (CPU) та графічного (GPU) процесорів. У міру зростання обсягу та складності наборів даних фахівцям з ШІ доводиться балансувати між гнучкістю робочих процесів, часом, необхідним для аналізу, та економічною ефективністю хмарних рішень, які часто стають надто дорогими при великих масштабах. Безпека та управління даними також викликають занепокоєння, що зумовлює потребу в більш потужних обчислювальних ресурсах в руках висококваліфікованих співробітників, що спеціалізуються на ШІ.

Робочі станції Lenovo чудово справляються з такими завданнями як підготовка та очищення даних для ШІ, візуалізація, вибір, оцінка, навчання і точне налаштування моделей, які можуть займати значну частину робочого процесу фахівця з аналізу даних. Великі мовні моделі (LLM) потребують потужних графічних процесорів NVIDIA для навчання та налаштування на власних даних підприємства. Новітні CPU та оптимізовані для ШІ графічні процесори NVIDIA представлені в портфоліо робочих станцій ThinkStation і ThinkPad™. Також комплексна програмна платформа для виробничого ШІ NVIDIA AI Enterprise дозволить організаціям працювати з власними даними в захищеному персональному суперкомп’ютерному середовищі.

Широкі конфігурації робочих станцій ThinkStation P8

Окрім процесорів AMD Ryzen Threadripper PRO 7000 серії WX та графічних процесорів NVIDIA RTX покоління Ada ThinkStation P8 має сертифікати ISV1 та підтримує Windows 11 і популярні дистрибутиви Linux®2. Робочі станції мають широкий спектр можливостей зберігання та розширення, які забезпечують гнучкі та індивідуальні конфігурації. Широкі параметри налаштувань дозволяють користувачам обирати оптимальні компоненти для легкого та ефективного виконання складних і комплексних завдань. Крім того, легкий доступ і можливість обслуговування без використання інструментів забезпечують майбутню масштабованість і швидку заміну багатьох компонентів.

Робоча станція P8 може вмістити до семи твердотільних накопичувачів M.2 PCIe Gen 4 з підтримкою RAID або до трьох жорстких дисків для зберігання даних великої ємності3, до 2 ТБ4 пам’яті DDR5 з підтримкою восьмиканальної пам’яті та сім слотів PCIe, включаючи шість PCI Gen5. Вони забезпечують вищу швидкість з’єднання, меншу затримку та більші можливості для розширення, а вбудований 10-гігабітний порт Ethernet дозволяє практично повністю усунути мережеві обмеження.

ThinkStation P8, як і всі настільні робочі станції Lenovo, має вбудований моніторинг обладнання, який доступний у програмному забезпеченні ThinkStation Diagnostics, а Lenovo Performance Tuner постачається з численними профілями для оптимізації багатьох програм ISV. ThinkStation P8 також підтримує рішення безпеки ThinkShield™ від Lenovo, яке забезпечує комплексний захист — від BIOS до хмари. Крім того, високі стандарти тестування, програма підтримки Premier Support і розширені варіанти гарантії надають клієнтам впевненість у тому, що робоча станція буде працювати надійно і захистить їхні інвестиції. Ці інвестиції можна додатково контролювати за допомогою Lenovo TruScale™, яка спрощує закупівлю, розгортання та управління повністю інтегрованими ІТ-рішеннями, що надаються як послуга з простотою масштабування та моделлю оплати за фактом використання pay-as-you-go.

ThinkStation P8 на базі процесорів AMD Ryzen Threadripper PRO серії WX і відеокарт NVIDIA RTX буде доступний у першому кварталі 2024 року5.

Рішення для робочих станцій Lenovo також будуть представлені на виставці Autodesk® University 13-15 листопада 2023 року, їх можна знайти на стенді №434.

1 Повний список сертифікатів ISV можна знайти на сайті http://www.thinkworkstations.com/isv-certifications/.
2 Виберіть версію операційної системи, доступну за допомогою попереднього завантаження або сертифікованої підтримки
3 Будь-яка комбінація сховищ до максимального обсягу накопичувачів; може знадобитися додаткове обладнання
4 1 ТБ доступний на момент запуску, 2 ТБ буде підтримано в наступному оновленні
5 Дати надходження в продаж можуть відрізнятися залежно від географічного розташування, а певні конфігурації можуть бути доступні лише на окремих ринках. Усі пропозиції залежать від наявності. Lenovo залишає за собою право змінювати пропозиції, функції та технічні характеристики продуктів у будь-який час без попереднього повідомлення.

Не пропустіть