Київстар запустив послугу, яка ощасливить всіх абонентів

Карантин або добровільна ізоляція – речі, звичайно, неприємні, але цілком терпимі, якщо під рукою є доступ в інтернет. Оператори мобільного зв’язку в нашій країні прекрасно це розуміють, і запускають послуги, які дозволяють абонентам пережити вимушене самітництво з усім можливим комфортом. Про деякі з них від самих різних операторів ми вже неодноразово писали в наших попередніх статтях.

Сьогодні розповімо ще про одну. Вона порадує не тільки затворників, але і «сов», які працюють або просто сидять в інтернеті ночами. Прямо як в старі добрі часи, коли нічний трафік не тарифікувався, і можна було ставити що-небудь на скачування, лягаючи спати.

Сидіть в інтернеті ночами з комфортом

Нова послуга від «Київстар» дозволяє придбати пакет «Нічний» всього за тридцять гривень. Він надасть вам додаткові десять гігабайт мобільного інтернету, які можна використовувати для будь-яких цілей з дванадцятої ночі до восьмої години ранку. Щоб підключити цей вигідний пакет трафіку, скористайтеся системою «Мій Київстар» або ж введіть комбінацію *266*1#. Слід зазначити, що інші ваші гігабайти, які ви могли отримати, наприклад, в рамках свого тарифного плану, нікуди не дінуться. Запит *266# дозволяє подивитися, скільки гігабайт у вас залишилося. *266*0# – повністю відключає послугу.

Читайте також  Київстар ввів обмеження, які торкнуться всіх абонентів

Як ми писали раніше, на час карантину «Київстар» робить безкоштовним доступ до ряду інформаційних ресурсів. Це медичні та урядові веб-сайти, а також освітні послуги. Також буде розширено список доступних дитячих і дорослих розважальних і науково-популярних каналів для тих, хто користується послугами «Київстар ТВ». Не підлягають тарифікації та дзвінки на гарячі лінії МОЗ та Міністерства закордонних справ.

Карантин в нашій країні триватиме, швидше за все, весь квітень, а може бути, й довше. Так, Китай зніме блокаду Ухань тільки через два тижні, якщо не почнеться новий спалах епідемії. Так що варто очікувати незручностей, але ні в якому разі не потрібно піддаватися паніці і бігти закуповуватися туалетним папером і гречкою. Цим ви тільки створюєте той самий дефіцит, якого так боїтеся.

Не пропустіть