Китайський інвестор опублікував живе зображення Moto Razr 5G

В Інтернеті вже дуже інформації про те, що компанія Motorola займається розробкою нового гнучкого смартфона Razr з підтримкою роботи в мережах п’ятого покоління. Протягом місяців з’являлися характеристики, рендери та інша інформація про новинку. Зараз у китайській соціальній мережі Weibo з’явилися живі зображення нового смартфона, які підтвердили деякі попередні витоки.

Motorola Razr 2019 ніколи не продавався в Китаї, оскільки там не працює технологія eSIM, а це єдиний спосіб використовувати мобільний зв’язок у цій країні. Пандемія також мала певний ефект на запуск смартфона в Китаї. Як ми бачимо, Motorola Razr 2020 (5G) таки буде випущена в Китаї, і тут є два варіанти: або Motorola вирішила знехтувати низькими продажами, які викликані неможливістю встановити SIM-карту, або нова модель таки матиме підтримку звичайних SIM-карт.

Живі зображення Motorola виклав китайський інвестор. Схоже на те, що Lenovo зібрала інвесторів для обговорення майбутнього компанії, і саме там інвестору вдалося сфотографувати новий Motorola Razr.

Джерело gizmochina

Не пропустіть