Kyivstar презентував сервіс для захисту від DDoS-атак

Мобільний оператор Kyivstar є не лише найбільшим мобільним оператором на українському ринку, але й досить великим гравцем на ринку бізнес-рішень, пов’язаних з наданням корпоративних послуг мобільного зв’язку. Зараз оператор презентував нове бізнес-рішення, призначене для боротьби з DDoS-атаками, яке отримало назву AntiDDoS. Дане рішення базується на FortiDDoS, розробці компанії Fortinet.

Нове рішення працює в мережі оператора Kyivstar. Воно проводить структури трафіку, який отримує підмережа клієнта та при виявленні відхилень автоматично переспрямовує його на очищення. Завдяки цьому сервіс може постійно моніторити трафік та автоматично спрацьовувати при необхідності, а також має малий ризик “хибних спрацювань”.

Слід також звернути увагу на те, що сервіс використовує не лише сигнатурний аналіз, але й машинне навчання для максимально ефективного виявлення атак нового типу. Є підтримка протидії DDoS-атакам третього, четвертого та сьомого рівня, а також SSL Renegotiation/HTTP.

Підключення нового сервісу можливо до будь-якого існуючого інтернет-каналу від мобільного оператора Kyivstar. Перші 2-4 тижні буде проходите аналіз трафіку абонента, щоб згодом використовувати цю інформацію при моніторингу трафіку, який буде йому надходити.


Не пропустіть