Kyivstar дуже відчутно розширив мережу – тепер 4G є у ще майже 1000 населених пунктах

Мобільний оператор Kyivstar, який входить у так звану “Велику трійку” українських операторів, розповів, що за квітень цього року відбулося розширення мережі четвертого покоління у всіх українських областях, внаслідок чого була активована технологія LTE в рамках 452 базових станцій. Це дозволило багатьом абонентам, які раніше не мали доступу до 4G, отримали його.

Це розширення дозволило мешканцям 815 міст та сіл отримати доступ до 4G. На півдні України покриття мереж четвертого покоління збільшилося у 316 населених пунктах, також відома кількість населених пунктів по областях: Дніпропетровська тепер має 97 нових міст та сіл з 4G, Донецька і Луганська – 81, західні – 238, а центральні області – 83 населені пункти. Сумарно це 815 населених пунктів, у яких живе майже пів мільйона людей.

Згідно з даними від прес-служби Kyivstar, в Україні вже більше 15.500 базових станцій 4G LTE, що забезпечує 87 відсотків громадян доступом до мереж четвертого покоління від Kyivstar. Оператор буде продовжувати роботи над цим, щоб вже до початку наступного року доступ до мереж четвертого покоління мали 90 відсотків громадян.

У мобільних операторів України прискорення розвитку мереж четвертого покоління у маленьких та віддалених населених пунктах досягається перерозподілом (рефармінгом) частот в діапазоні 900 МГц. За рахунок базових станцій, які працюють на цій частоті, охоплюються більша територія.


Не пропустіть