KUMEKATHON! Український хакатон Solana із загальним фінансуванням до $200 000

Українська Solana спільнота Kumeka Team з радістю оголошує про проведення першого українського хакатону Solana, який відбудеться в рамках Ukrainian Blockchain Week 2024. Це чудова нагода для Web3 ентузіастів, розробників та стартапів показати свої ідеї та проєкти на великій сцені!

KUMEKATHON! подробиці та реєстрація

Реєстрація та оцінка проектів на хакатон відбуватиметься за допомогою платформи Pitchtalk. Участь можлива в онлайн форматі з будь-якого місця в світі! А також у Києві буде діяти постійна локація в коворкінгу “BeeWorking” для учасників KUMEKATHON!

Дати проведення Kumekathon: з 14 по 20 червня.
Адреса коворкінгу у Києві: вулиця Борисоглібська, 15-Б.

Формат хакатону — середовище для стартапів та розвитку власних ідей. Мета учасників — створити проривний Web3 стартап, який оцінить та полюбить українська та світова Web3 спільнота.

Всі подробиці за посиланням: https://kumeka.team/kumekathon
Реєстрація на KUMEKATHON!: https://pitchtalk.com/events/KUMEKATHON

Призи та можливості

Учасники змагатимуться за фінансування до $200 000, що включає призові нагороди, гранти та початкове фінансування. Всі подробиці спільнота оголосить до початку хакатону.

До того ж, найкращі проєкти отримають можливість презентувати себе великій аудиторії українського Web3 ком’юніті на UBW’2024 та безпосередньо представникам Solana Foundation. Адже особисто у Київ приїжджає запрошений гість Kumeka Team — Executive Director Solana Foundation Ден Альберт. А реєстрація на безплатний мітап спільноти, де будуть представники Solana, вже відкрита за посиланням: https://incrypted.events/event/solana-kumekathon-meetup/

Спеціальні призи

Переможець та два призових місця отримають додаткові нагороди від криптомедіа “Incrypted” на загальну суму $10 000 у вигляді медіапідтримки. Це чудова можливість для стартапів привернути увагу до своїх проєктів та залучити додаткові інвестиції.

Підтримка студентів Ukrainian Solana Bootcamp by Kumeka Team

Хакатон — це ідеальний шанс для студентів Ukrainian Solana Bootcamp продовжити свій шлях в блокчейн розробці. Окрім того, що серед випускників буткемпу розіграють призи (MacBook Air та інші), Kumeka Team приготували ще один подарунок. Випускники буткемпу, які доєднаються до хакатону візьмуть учать у розіграші квитків на головну конференцію Ukrainian Blockchain Week 2024!

Реєструйтеся на Ukrainian Solana Hackathon

Не пропустіть можливість стати частиною значної події та внести свій внесок у розвиток Web3 в Україні. Реєструйтеся зараз та готуйте свої проєкти для української спільноти та світового Web3 комʼюніті!

Реєстрація тут: Pitchtalk
Соцмережі: Discord, Telegram, Twitter

Приєднуйтесь до KUMEKATHON! та зробіть свій внесок у розвиток блокчейн індустрії в Україні!

 


Не пропустіть