«Друга армія світу»: крилаті ракети рф оснащені електронікою розробленою ще у минулому столітті

Більшість випущених таких ракет по Україні так і не вразили намічені цілі…

Поки у росії розмірковують над тим, як відзначати 9 травня без техніки та солдат, головне управління розвідки Міністерства оборони України опублікувало інформацію, яка доводить, що окупанти значно переоцінюють свою армію. Так, наприклад, стало відомо, що російські крилаті ракети оснащені електронікою розробленою ще у 60-х роках минулого століття.

«Ракети типу Х-101 виготовлялися з 1999 до 2013 рік. Російські ЗМІ повідомляли про них як про гордість новітньої високоточної російської зброї. Щоправда, результат застосування окупантами ракет Х-101 під час бойових дій в Україні спростував заявлену ефективність. Електронна компонентна база виявилася дуже далекою від сучасної», – йдеться у повідомленні ГУР МО України.

Проведений українськими експертами аналіз систем наведення та навігації крилатих ракет типу Х-55, а також їх модифікацій Х-555 та Х-101 засвідчив, що «сучасні» блоки наведення розроблені у 1960-1970 рр. та випускалися «Воронезьким заводом радіодеталей», «Мінським заводом «Інтеграл» та іншими підприємствами радянського союзу.

«Також, у «новітніх» ракетах використовується навігаційна система «ПГИ-2М». Розроблена в 1977 році. Більшість випущених територією України ракет Х-101 так і не вразили намічені цілі. Ось таке воно – «Аналоговнет», – пише головне управління розвідки.Не пропустіть