Користувачі Windows 7 масово переходять на Linux

Ще до того, як Microsoft випустила останнє оновлення на операційну систему Windows 7, багато розробників дистрибутивів для Linux почали активно поширювати інформацію про переваги вільної і безпечної ОС.

В даний час немає точних даних по всьому світу, але те, що повідомляють корейські компанії, може не просто стати глобальним трендом, але і похитнути непорушні позиції Microsoft.

Так, тільки за останні дні на Linux перейшли: Корейський інститут розвитку морської науки і техніки, Пошта Кореї, Військово-морська академія Республіки Кореї і Корейське національне поліцейське управління, а також Міністерство національної оборони. Як вказують експерти, перехід на Linux дає безліч переваг:

  • Не потрібно оновлювати комп’ютерний парк. Linux прекрасно працює на комп’ютерах 15-річної давності.
  • Не потрібно витрачатися на дороге програмне забезпечення. Linux пропонує легкий старт. Величезна частина ПО безкоштовна.
  • Рішення проблеми безпеки. Linux забезпечує максимальну безпеку.
  • Це вигідно. Навіть якщо компанія планує купити платне ПО, воно буде значно дешевше аналогів для Windows. За перший рік володіння, економія складе не менше 50%. Другий, третій і всі подальші роки безкоштовно. Ніхто ще не придумав брати на ОС Linux з користувачів абонплату.

Як повідомляють джерела, в Південній Кореї за перші дні на Linux з Windows 7 пішло кілька десятків тисяч комп’ютерів. Однак, це статистика всього за 2 дні. Темпи вражають. Експерти інформує, що за кілька днів число активацій Linux на території Південної Кореї збільшилася в рази. Будемо чекати статистику по всьому світу. Можливо, вона буде такою ж вражаючою, як і по окремо взятій країні.Не пропустіть