Користувачі iPhone 12 заявляють про проблеми з MagSafe

Компанія Apple недавно презентувала модельний ряд iPhone 12, який оснащений підтримкою магнітної бездротової зарядки MagSafe. Зараз iPhone 12 та 12 Pro, а також аксесуари MagSafe поступили у продаж, і власники цих девайсів вже розповіли про перші проблеми з MagSafe. При використанні iPhone 12 з чохлом та магнітною зарядкою MagSafe на чохлі залишається круглий відбиток, який повторює форму магнітної зарядки, що виглядає не дуже красиво.

Також лише зараз стало відомо, що MagSafe не потребує USB-C кабеля з потужністю 20W у обов’язковому порядку – достатньо потужності 12W, але тоді MagSafe не зможе працювати на повну потужність (максимальна потужність цієї магнітної зарядки складає 15W). Це спричинено тим, що при зарядці по стандарту QI є відчутні втрати потужності, тому при номінальній потужності 12W реальна потужність MagSafe буде меншою.

Слід також розуміти, що на потужність зарядки можуть повпливати й інші фактори. Не варто розміщувати між смартфоном на зарядкою MagSafe паспорти, банківські карти та будь-що, у чого є магнітні стрічки або RFID-чіпи. Також компанія заявила, що MagSafe не працює з чохлом iPhone Leather Waller, тому його під час зарядки доведеться знімати.

Також компанія попередила, що швидкість зарядки може падати при відчутному перегріві, щоб запобігти деградації компонентів та небезпечним температурам всередині смартфонам. У випадку, якщо iPhone або зарядка MagSafe нагрілись до температури, яка перевищує норму, швидкість зарядки буде падати. Загалом компанія радить заряджати смартфон у прохолодному місці, при цьому не накриваючи його нічим, тим самим ізолюючи тепло, яке виділяється під час зарядки.

Джерело 9to5Mac

Не пропустіть