Конкурент Chrome отримав вбудований поштовий клієнт, календар, RSS-рідер та перекладач

Розробники браузера Vivaldi презентували нове велике оновлення, яке додало в нього велику кількість нових функцій. Тепер браузер має вбудований поштовий клієнт Vivaldi Mail, який зможе забезпечити кращу приватну альтернативу веб-додаткам великих компаній. У нього є підтримка IMAP та POP, що дозволить підключатися до більшості поштових сервісів. Є підтримка пошуку, можливості відкривати листи в нових вкладках та переключатися між ними (лише для настільної версії браузера).

Крім цього, тепер у браузері є підтримка вбудованого календаря та RSS-рідера. Окрім стандартних та традиційних для таких сервісів задач у випадку Vivaldi є підтримка додаткових можливостей, наприклад, YouTube-каналів. Таким чином користувачі зможуть бути в курсі про вихід нових відео, навіть якщо сповіщення YouTube буде втрачене в потоці інших повідомлень. Також у RSS-клієнта є підтримка подкастів.

Ще одним важливим нововведенням став вбудований перекладач. Vivaldi може перекладати цілі веб-сторінки (у тому числі в автоматичному порядку) на 50 мов. У майбутньому очікується розширення списку підтримуваних мов до 109. Що важливо, функція перекладу доступна лише у настільній версії браузера та у версії для Android.

Для тих користувачів, яким не потрібні нові функції, доступна можливість встановлення браузера у трьох опціях – від простого браузера до повного набору додаткових можливостей, перелічених вище. Нагадаємо, що Vivaldi на даний момент є досить перспективним варіантом на ринку браузерів, і, хоча й базується на Chromium, але виступає конкурентом браузера Google.


Не пропустіть